Kadınlar Ne Diyor?

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro 3 Maddede Ürünü Tanıyın!

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro 3 Maddede Ürünü Tanıyın!

Teknoloji çağında yaşadığımız için her geçen gün hayatımızı kolaylaştıracak yeni ürünlerle tanışıyoruz. Piyasada yeni çıkmış ürünlerin çoğu ihtiyaçlarımızı daha hızlı ve kolay şekilde karşılamamız için üretilmiştir. Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro da bu ürünler arasında yerini almakta. Çalışma saatlerinizden ve evdeki diğer işlerinizden kalan vakitte evinizi süpürmek sizin için bir külfetse robot süpürgeler sizin için uygun olabilir. Bu robotlardan biri olan Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro ürün incelemesini sizin için hazırladık. İnceleme yazısını okuduktan sonra bu ürüne ihtiyacınız olup olmadığını öğrenebilir ve bu ürünün özelliklerini keşfedebilirsiniz.

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro Kutu İçeriği

Piyasada bu ürün ile aynı zamanda Xiaomi Mijia 1C adıyla da karşılabilirsiniz. Ama ülkemizde daha çok Xiaomi Rabot Vacuum Mop Pro adıyla satılmaktadır. Ürünü satın aldığınızda özel kutusu ile elinize ulaşır. Kutunun içerisinde yer alan parçalar ise şunlardır:

  • Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro
  • Şarj istasyonu
  • Robotu temizlemek için fırça
  • Paspas için ped
  • Granti belgesi
  • Elektirik kablosu
  • Kullanma kılavuzu

Bu ürün de daha önceki Xiaomi robot süpürgeleri gibi kaliteli materyalden üretilmiş ve minimalist bir tasarıma sahip.

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro Özellikleri

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro, piyasada Roborock robot süpürge serisindeki ürünlerin yarı fiyatına yer alsa da oldukça başarılı şekilde çalışmakta. Bu üründe yer yön belirleyebilmesi için “Lidar” yerine onunla aynı işi yapan hareket sensörleri vardır. 15 adet sensöre sahip bu ürün robotunuzun evde hareket edip haritalandırma yapabilmesini sağlar.

  1. Bu robot süpürge orta seviye derinliğe sahip halıları kolayca süpürebilir ve 2 cm yüksekliğindeki engellerin üstünden yardım almadan rahatlıkla geçebilir. Robot süpürgenin filtresine HEPA adı verilir ve yıkanabilir olma özelliğine sahiptir.
  2. Süpürme özelliklerinin yanı sıra silme işlemi için de kullanılabiliyor. Ürünün altına paspas pedini yerleştirdikten sonra yerleri silmeye başlarsınız. Bu işlem için ürün üzerinde 200ml’lik su haznesi ve bir adet su pompalama motoru bulunmaktadır.
  3. Bütün bunlara ek olarak ürününüzü anlık olarak mobil uygulamasından takip edebilirsiniz. Yine aynı uygulamadan robotunuzu yönlendirebilir, çalışma saatlerini planlayıp önceden talimat verebilirsiniz.

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro Şarj Süresi

Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro temizliğe başladıktan sonra şarjının az kaldığını fark ederse otomatik olarak şarj istasyonuna gidip kendini şarj ediyor. %100’e yetişecek kadar şarj olduktan sonra temizliğine kaldığı yerden devam ediyor. Ürününüzün temizliğe devam etmesi için %100 şarj olmasını beklemek istemiyorsanız mobil uygulamanızdan onu yönetebilirsiniz.  Şarjı tam dolduktan sonra bitmesi için gereken ortalama süre ise 110-120 dakika civarındadır. Ürünün şarj istasyonu da kendisi gibi minimalist bir yapıdadır. Dolayısıyla çok yer kaplamaz ancak elektrik kablosunu istasyon içerisinde saklayabileceğiniz bir yer mevcut değil.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kadınlar Ne Diyor? sitesinde yer alan tüm içeriklere yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.