Kadınlar Ne Diyor?

Kusursuz Bukleler İçin Saç Maşası Modelleri ve Fiyatları 

08.06.2021
35
Kusursuz Bukleler İçin Saç Maşası Modelleri ve Fiyatları 

Biz kadınlar saçlarımızda farklı modeller denemeyi severiz. Bazen düz fön yaparken bazen saçımızı öreriz bazen de maşa ile bukleler yaparız. Son dönemin en popüler kadın saç modeli hiç şüphesiz maşa ile elde edilen dalgalardır. Kusursuz bukleler için saç maşası modelleri hakkındaki yazımızı okuyup siz de son dönemin modası olan dalgalı saçlara ayak uydurabilirsiniz.

Biz kadınların saç şekillendirmeden söz açıldığında aklımıza ilk olarak maşa gelir. İnce kıvırcık saç, su dalgası, büyük bukleler gibi daha birçok modeli elde etmek için maşaya ihtiyaç duyarız. Kusursuz bukleler için saç maşası modelleri hakkında yazdığımız bu yazıda hemen hemen her kadının evinde bulundurması gereken saç maşası modellerini inceledik.

1.    Fakir Estelle Saç Maşası

Kusursuz bukleler

Kusursuz bukleler için saç maşası modelleri denince akla gelen ilk markadır Fakir Estelle. En az 120, en fazla 180-200 civarında bir ısıya sahip olan Fakir estelle, saçınıza asla zarar vermeyen bir maşadır. Genellikle iri dalgalardan hoşlanan kadınların bir numaralı tercihi olan Fakir estelle, sık ve ince dalgalar için pek uygun değildir. Su dalgası ve daha birçok hafif dalgayı rahatça elde etmenize yardımcı olacaktır. Fiyat performans açısından sizi fazlasıyla memnun edecek olan bu modele mutlaka bir şans vermelisiniz. Satın alacağınız siteye göre fiyatı 120 TL ile 170 TL arasında değişmektedir.

 

2.    Remington Saç Maşası

Kusursuz bukleler için saç maşası modelleri deyince Remington marka saç maşasını konuşmamak olmaz. Saçların kırılmaması ve üç kısımlarının kurumaması için özel olarak turmalin iyon teknolojisi ile üretilmiştir. Diğer alışılmış saç maşası modellerine nazaran saçlarınızda ekstra kalıcılık sağlayacaktır. Remington saç maşası en az 130 en fazla 220 derecelik ısıya çıkabilmektedir. Genellikle iri bukleler, su dalgası gibi doğal görünmesi istenen saç modelleri için tercih edilir. 30 saniye gibi çok kısa bir sürede saçınızı istediğiniz bukle haline getirebilir. Pratik yapısından dolayı iş kadınlarının satın almasını şiddetle tavsiye ederiz. Fiyatı ise modeline göre 160 TL ile başlayıp 500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

 

3.    Arzum Saç Maşası

Genellikle saç maşası satın alırken hangi modeller için alacağımızı kafamızda düşünürüz. Fakat Arzum saç maşasını satın alırken böyle düşünmenize gerek kalmaz. Bizlere sunduğu kalın ve ince bukle seçeneği ile işimizi oldukça kolaylaştırır. İsteğe göre ayarlanabilen ısısı ile de siz kullanıcılarına büyük konfor sağlar. Kusursuz bukleler için saç maşası modelleri deyince mutlaka şans verilmesi gereken bir üründür Arzum saç maşası. 150 TL’den başlayarak modeline göre artış göstermektedir.

 

4.    Babyliss C332E Saç Maşası

Dalgalı saç tutkunu kadınların kullandıktan sonra en çok memnun olacakları saç maşalarından biridir Babyliss saç maşası. 10 çeşit sıcaklık kademesi ile sizlerin isteğine göre hareket eden Babyliss, en az 150 en fazla 190 derece sıcaklığa çıkabilmektedir. Günümüzde iş ve günlük koşuşturmalardan saç şekillendirmeye vakit bulamayan kadınların sayısı bir hayli fazladır. Babyliss kusursuz bukleler için saç maşası modelleri deyince akla gelen ilk modellerden biridir. Fiyatı ise satın aldığınız yere göre 340 TL ile 370 TL arasında değişmektedir.

 

5.    Dyson Airwrap Saç Maşası

Son dönemde en çok tercih edilen saç maşalarından biridir Dyson airwrap. Saçlarınıza dalgalar ve bukleler ile birlikte ısı da veren Dyson kurutma görevi de görmektedir. Saçlarınızı dalgalandırmasan önce ön şekillendirme de yapan Dyson saç maşası alışılmış diğer modellerden farkını ortaya koymaktadır. Coonda teknolojisi ile çalışan Dyson saç maşası saçı kendine doğru otomatikman çeker. Saçı sizin ellerinizle dolamanıza gerek kalmadan otomatikman bu görevi üstlenir. Kusursuz bukleler için saç maşası modelleri arasında son dönemde epey popüler olan Dyson, evde, iş yerinde pratikle kullanabileceğiniz bir saç maşasıdır. Diğer modellere göre fiyatı ile dudak uçuklatacağı da kesin! 3.300 TL ile başlayan fiyatı farklı satış adreslerinden 3.500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kadınlar Ne Diyor? sitesinde yer alan tüm içeriklere yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.