Kadınlar Ne Diyor?

Kurtlar Vadisi’nin Güzel Oyuncusu Tesettüre Girdi

20.08.2021
22
Kurtlar Vadisi’nin Güzel Oyuncusu Tesettüre Girdi

Kurtlar Vadisi Selvi Çakır olarak tanıdığımız Fatma Büşra Ayaydın tesettüre mi girdi? Güzel oyuncu Fatma Büşra Ayaydın tesettür giyimiyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Peki oyuncu Fatma Büşra Ayaydın tesettüre girme kararını nasıl aldı? Fatma Büşra Ayaydın kimdir? Kurtlar Vadisi ve Hatırla Sevgili gibi dizilerin genç oyuncusu Fatma Büşra Ayaydın hakkında bilinmeyenler…

Fatma Büşra Ayaydın, Hatırla Sevgili ve Kurtlar Vadisi dizilerindeki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Güzel ve yetenekli oyuncu şimdilerde tesettüre girmesiyle yeniden gündem oldu. İzleyicilerinin beğeniyle takip ettiği Fatma Büşra Ayaydın, katıldığı programda tesettür kararını nasıl aldığını açıkladı.

Fatma Büşra Ayaydın

Fatma Büşra Ayaydın Tesettüre Girmeye Nasıl Karar Verdi?

Fatma Büşra Ayaydın tesettüre girmesiyle yeniden gündem olan başarılı çocuk yıldızlardandır. Henüz 7 yaşındayken Çakır’ın kızı rolüyle tanıdığımız güzel ve başarılı oyuncu, 2- 3 yıl önce namaz kılmaya başladığını ifade etmiştir. Bu süreçle birlikte tesettüre daha da yakınlaştığını belirtmiştir.

Güzel oyuncu Fatma Büşra Ayaydın, uzun süre tesettüre girmeyi istemiştir. Birkaç yıl önce namaz kılmaya başlayan güzel oyuncu Fatma Büşra Ayaydın, 21 yaşındayken tesettür giyime karar vererek oyunculuğa son vermiştir. Oyunculuk yaparken tesettüre girmeye ve dininin emirlerini yerine getirmeye karar vermiş ve kariyerine nokta koymayı tercih etmiştir. Yaklaşık 6 yıldır tesettürlü olan Fatma Büşra Ayaydın, küçüklüğünden beri tesettüre girmeyi istediğini belirtmiştir.

Kurtlar Vadisi Selvi

Çocuk Yıldız Fatma Büşra Ayaydın Kimdir?

Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır’ın kızı Selvi Çakır olarak tanıdığımız, Fatma Büşra Ayaydın henüz 7 yaşındayken oyunculuk kariyerine başlamıştır. Annesinin teşvik ve girişimleriyle kast ajansına kaydolan genç oyuncu, bu dizideki başarılı performansıyla adından söz ettirmiştir. 14 yıl boyunca aktif olarak oyunculuk kariyerine devam eden Fatma Büşra Ayaydın tesettür kararı alarak, oyunculuğu bırakmıştır.

1994 yılında Ankara’da dünyaya gelen Fatma Büşra Ayaydın şu anda 27 yaşındadır. 21 yaşında tesettür kararı olan güzel oyuncu, katıldığı programda bu süreçten sonra oyunculuk kariyerine son verdiğini açıkladı. Katıldığı son yapım olan Ateş’ten sonra ekranlardan uzaklaşan Fatma Büşra Ayaydın, katıldığı programla yeniden sevenlerinin karşısına çıktı.

Fatma Büşra Ayaydın Kurtlar Vadisi

Fatma Büşra Ayaydın Kurtlar Vadisi dizisindeki rolüyle herkesin kalbinde taht kurmayı başarmıştı… Kurtlar Vadisi’nin Selvi’si oyunculuğa kapalı bir şekilde başlamadı ancak geçtiğimiz yıllarda kapanmaya karar verdiğini açıkladı. Uzun süre dillerden düşmeyen güzel oyuncu, kapalı haliyle verdiği röportajda başlangıçta arada kaldığını ancak sonrasında tesettüre girmeye karar verdiğini açıkladı…

Fatma Büşra Ayaydın Hatırla Sevgili

Kurtlar Vadisi dizisinden tanınan Fatma Büşra Ayaydın ekranlara ilk olarak Hatırla Sevgili ile başlamıştı. Bu diziyle tanınmaya başlayan güzel oyuncu, son dönemde aldığı kararla tesettüre girdi. Hayranları tarafından olumlu karşılanan tesettür kararı hakkında güzel oyuncu, tesettüre girmeden namaz kılmaya başladığını ve kendisini bu şekilde daha iyi hissettiğini ifade etmişti. Güzel oyuncunun eski ve yeni hali herkes tarafından fazlasıyla merak edilebiliyor. Sizler için Fatma Büşra Ayaydın eski hali ve yeni halini derledik. İşte ünlü oyuncunun eski ve yeni hali;

Fatma Büşra Ayaydın

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kadınlar Ne Diyor? sitesinde yer alan tüm içeriklere yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.