Kadınlar Ne Diyor?

Erkekleri Etkilemenin Yolları

28.04.2021
110

Erkekleri Etkilemenin Yolları Neler? Erkekler Nasıl Etkilenir? Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapılmalı? Gibi birçok soru işareti kafanızda illa ki yer edinmiştir. Özellikle bazı kadınların kafası sadece bu sorulara dolu. Bu yazımızda sizlerle beraber bu tür soruları yanıtlamaya çalışacağız. İsterseniz lafı fazla uzatmadan konumuza geçelim.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin En Kolay Yolları!

Yukarıda da sizlere bahsettiğim gibi bazı kadınların akıllarını kurcalayan bu tür bir çok soru mevcut. Özellikle yaşları biraz daha genç olan kadınların ve kızlar bu sorunun cevabını diğer kadınlara nazaran bir hayli merak etmekte. Sizlere aşağıda küçük başlıklar altında erkekleri etkilemenin bazı taktikleri vermeye çalışacağım. Ee o halde ilk başlığımız ile başlayalım.

Özgüvenli Olun!

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Her ne kadar erkeklerin zeki olmayan kızlardan etkilendiği düşünülse de aslında bu doğru bilinen yanlışlardan biri. Erkekler sadece dış görünüşe değil bir kadının kendine güvenmesini ve kendi ayakları üzerinde durmasından oldukça fazla etkilenir. Erkekleri Etkilemenin Yolları Konuşacağınız veya açılacağınız erkeğin karşısında özgüvenli durmaya özen gösteren. Gelin şimdi hemen diğer başlığımıza geçelim.

Gizemli Olun!

Birçok kadın konuştuğu erkeğe kendi özelinden ilk buluşmada bahsetmese de ikinci seferde hemen anlatmaya başlar. Sizlere burada vereceğim tavsiye aslında o kadar da zor değil. Biraz gizemli olun. Yani hemen hemen her şeyinizi anlamayın. Bırakın karşınızda ki erkek sizi merak etsin bu sayede hep onun aklının bir köşesinde kalırsınız. Bu da sizlere duyduğu ilgiyi bir hayli arttırır! Gelin diğer maddemize geçelim.

Samimi Olun!

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Yukarıda sizlere her ne kadar gizemli olun dediysem bir o kadar da samimi ve cana yakın olmanız oldukça önemli! Erkekler kendisine yukarıdan bakılmasını sevmez. Özellikle yukarıdan bakan soğuk bir kadınsa bu o erkeği iğrendirir desek yanlış olmaz. En basiti kendiniz gibi olun ve içerisine biraz Samimi yet katın tabii ki bu şımartmaya ve pof poflamaya sakın gitmesin! Şimdi gelin diğer maddemize mercek tutalım.

Biraz Espri Yapın!

Genellikle kızlar hep gülen taraf olarak bilinse de kızlarda iyi espri yapmaktadır. İlk buluşmada birbirinizi tanımak için uzun uzadıya konuşacağınız birçok konu mevcut ama ilerleyen buluşmalarda eminim bu konuşmaları an eser kalmayacak. Özellikle karşınızda ki erkeği Etkilemek istiyorsanız yerine ve tam kıvamında espriler yapmaya çalışın. Bu karşınızda ki erkeğin sizin de komik bir yanınız olduğunu gösterecektir!

Kendiniz Olun!

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Eminim birçok site ve filmlerden bu maddeyi çoğu kez duymuşsunuzdur. Ama bu sefer sizlere daha ilginç ve önemine daha derin vurgulayacak bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Gelin hemen maddemize geçelim. Sizlere bunun anlatmanın neden önemli olduğunu ve bir kadının ilk buluşmada neden kendi gibi olması gerektiğini vurgulamak için küçük bir örnekleme yapacağım. Ardından anlatmaya çalışacağım.

Örneğin ilk buluşmada yapmadığınız bir şeyi hobiniz olarak söylediniz. Erkekleri Etkilemenin Yolları Mesela Erkek bundan etkilendiği ve ilişkiye başladınız fakat ilişkinizin ilerleyen dönemlerinde o hobiyi yapmadığınız anladığında artık eskisi gibi size ilgi duymayacak hem de artık güven sorunun ortaya çıkacaktır. Yani açıkçası ilişkinin en başında kendiniz gibi olun aksi takdirde ilerleyen süreçte sizlerin problemi artacaktır. İsterseniz sonuçta geçip tüm konuya bakalım.

Diğer yollar için

Sonuç!

Sonuç olarak karşınızda ki erkeği Etkilemek için hep onu düşünmenize gerek yok veya farklı Yollar denemenize. Elbette bazen bir ilişkinin başlaması için bizlerinde bir şeyler yapması gerekmekte ama bunlar sürekli olmamalı. Erkekleri Etkilemenin Yolları Kendiniz gibi olun, gizem dolu ve bakımlı olun. Eğer bu adımları yaparsanız ve karşınızda ki de sizi seviyorsa kolaylıkla etkileyebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kadınlar Ne Diyor? sitesinde yer alan tüm içeriklere yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.