Kadınlar Ne Diyor?

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar!

27.04.2021
83

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar! Erkeklerle nasıl mesajlaşmalıyız? Erkeklere atmamanız gereken Mesajlar! Erkeklerin hoşlanmadığı hareketler neler? Gibi birçok kadının kafasını karıştıran oldukça fazla soru var. Bu yazımızda sizlerle beraber elimizden geldiğince bu sorulara cevap vermeye çalışacağız. Gelin isterseniz lafı fazla uzatmadan hızlıca konumuza küçük bir mercek tutalım.

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar!

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar!

Erkeklerin Sevmediği Davranışlar Neler?

Flörtünüz veya sevgiliniz ile buluştuğunuzda ve ayrıldığınızda şimdi sizlere anlatacağım hareketleri yapmamaya çalışın. Erkeklerin bazı davranışları kızları resmen ışık hızı ile karşısında ki erkeğe karşı soğutmakta. Aynı durum erkekler için de geçerli desek hiç yanlış olmaz. Erkekleri fazla sık boğaz etmeniz onların eski özgürlüğüne sahip olmadığı izlenimi vermekte bu da onu size karşı soğutmaktadır.

Erkekleri hızlıca soğutan bir diğer davranış ise karşısında ki kızın konuşmasında argo kelime ve küfürlere çok sık yer vermesi kimi erkek bu tür konuşma tarzını sevse de genel olarak çoğunluğu bu davranıştan iğreniyor diyebiliriz.

Elbette Barbie gibi her şeye karşı tepkisiz ve pozitif olun demiyoruz ama bu tür kelimeleri az kullanmakta fayda var. Gelin şimdi erkeklere asla atmamanız gereken mesajlara bakalım.

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar!

Erkeklere Asla Atmamanız Gereken Mesajlar!

O Sizin “Bebeğiniz” Değil!

Karşınızda mesajlaştığınız erkekler bebek gibi konuşması hemen bırakın. Özellikle birçok kadın mesajlaşırken emoji kullanımına oldukça önem vermekte bu kullanım 3 yaşındaki bir çocuğa karşı yazdığınız ponçik mesajlaşma gibi olursa sizlere kötü bir haberim var karşınızda ki erkek sizden soğudu bile.

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar! Mesajlaştığınız kişiye illa ki şirinlik göstereceksiniz fakat bu aşırı dozda olmamalı. Gelin şimdi diğer soğutan mesajlaşma türünde geçelim.

Hemen Özlem Mesajları Göndermeyin!

Birçok kadın özellikle ilk buluşmada sonra hemen ayrılır ayrılma Özlem Mesajları artmakta. Bu karşınızda ki erkeği yoran ve soğutan hareketler den biridir. Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar!

Yukarıda da sizlere bahsettiğim gibi erkekler özgürlüğüne oldukça bağımlıdır. Eğer siz onu sık boğaz edersiniz özgürlüğünün kısıtlandığını düşünecek ve sizden ışık hızında soğuyacaktır emin olun.

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar!

“Hey Orda Mısın?” Mesajı Kesinlikle Atma!

Flörtünüz veya sevgiliniz ile uzun bir süre konuştunuz ardından yavaş yavaş mesajlaşma bir anda kesti veya geç cevap vermeye başladı. Aslında burada birçok kadının doğru sandığı ama aslında kocaman bir yanlış olan sahiplenici mesaj atmaya değinsek iyi olur.

Birçok kadın mesajlaşırken geç cevap yazıyorsa karşısında ki kişiye hemen “Hey Orda Mısın?” veya “Aloo!” gibi Mesajlar atmakta. Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar!

Bu mesajlar aşırı sahiplenici durmanıza neden olabilir hele yeni bir ilişki ise kimi zaman sizin için iyi olan bu mesajlar çoğunlukla ilişkinizi kötü etkiler. Gelin şimdi diğer maddemize mercek tutalım.

“Canım Çok Sıkılıyor..” Yazma!

Yukarıda da gördüğünüz gibi “Canım Çok sıkılıyor” mesajları da erkekleri bir hayli soğutan davranışlardan biri. Özellikle durduk yere bu Mesajı karşınızda ki erkeği yazmanız onun aklında sadece Eğlence den ibaret olan biriymiş gibi gözükmenize sebep olabilir.

Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar! Elbette bu tür mesajlar ilişkinizin ilerleyen evrelerinde yazılabilir fakat ilk başlarda bence yazmasanız daha iyi diyebilirim.

Diğer yazılarımız

Bu yazımızda sizlerle beraber kızların erkeklere asla yazmaması gereken bazı mesajlara ve nedenlerine baktık. Erkeklere Atmamanız Gereken Mesajlar! Yukarıda sizlere anlattığımız adımları uygularsanız sevgiliniz veya flörtünüzüm sizinle mesajlaşırken soğuma ihtimali oldukça azalacaktır. Umarız beğenmişsinizdir. Diğer yayınlarımıza bakmayı lütfen unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kadınlar Ne Diyor? sitesinde yer alan tüm içeriklere yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.