Kadınlar Ne Diyor?

En İyi Netflix Dizileri Hangisi?

En İyi Netflix Dizileri Hangisi?

En iyi Netflix dizileri yeni bir diziye başlamak isteyen kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak edilebiliyor. Netflix son dönemlerin dijital platformları arasında en sık tercih edilen, kullanılan bir uygulamadır.

Ayrıca Netflix gelişmiş ve her yaşa, her kültüre ve alana uygun olan içeriği ile pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Bu uygulamada birbirinden farklı dünyaca ünlü filmler, diziler, çocuklar için hazırlanmış farklı içerikleri ile bir hayli zengin bir menüye sahiptir. En iyi Netflix dizileri de bu sebeple kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak edilmektedir.

Netflix internetin bağlı olduğu bir cihazda reklam olmadan pek çok film ve dizinin bulunduğu abonelik tabanı ile çalışan bir yayın, program hizmetidir. Aboneleri için pek çok içerik hazırlayıp, en iyi şekilde sunmaktadır. Bu sebeple içerisinde birbirinden farklı diziler ve filmler barındırmaktadır. Peki en iyi Netflix dizileri hangisi? Netflix dizi önerileri neler? Netflix en iyi dizi listesi? Tüm bu sorular ve daha fazlasının cevaplarına ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

En Çok İzlenen Netflix Dizileri Nelerdir?

Dünyaca ünlü içerik izleme yayın hizmeti olan Netflix bünyesinde pek çok dizi, film, belgesel ve içerik bulunmaktadır. En iyi Netflix dizileri ise şu şekilde sıralanır;

  • The Rain

Son dönemlerin Netflix dizi önerisi içinde en sık önerilen ve tercih edilen dizilerinden biridir. Bir virüsün varlığından ve sonucunda ortaya neler çıktığından bahseden bu dizi hala devam etmektedir. Bilim kurgu, gerilim tarzından olan dizi izleyenlerini büyülemektedir. Alba August, Lucas Lynggaard gibi ünlü oyunların yer aldığı dizi Netflix dizi içeriklerinden en çok izlenenler listesinde yerini almaktadır. Ölümcül virüslerin insan hayatına etkilerinin anlatıldığı bu dizi de hayatta kalma mücadelesi en iyi şekilde yansıtılmıştır.

  • The Last Dance

Spor türünde olan bu dizi spor dalında oldukça ünlü olan Michael Jordan’ın hayat hikayesini ve mücadelesini konu almıştır. İzleyiciden tam not olan bu dizi izlediğinizi diziler arasında en iyiler kategorisini oldukça hak eden bir dizidir.

  • Black Mİrror

Herkesin bildiği gerçekleri tüm çıplaklığı ile gözler önüne seren bu dizi 5 sezondur izlenmeye devam eden oldukça sürükleyici bir dizidir. Dram, bilim kurgu ve gerilimin en iyi şekilde yansıtıldığı bu dizinin fanatiği ise oldukça fazladır. Popüler olan kültürü, endüstri toplumlarından var olan kargaşayı dile getiren bu dizi her sahnesi ile olay olmaktan geri kalmıyor. Bazı bölümleri ise tek başına ayrı bir dizi konusu olacak kadar kapsamlıdır.

  • Narcos

Netflix dizi önerisi içinde en çok önerilen diziler arasında yer almaktadır. Pedro Pascal, Wagner Moura gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi Netflix’in en iddialı dizileri arasında yer almaktadır. Bu dizi ünlü uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar’ın hayatını konu olarak almaktadır.

  • La Casa De Papel

Beşinci sezonda ve hala devam eden dizi en iyi Netflix dizileri arasında yer almaktadır. Suç, gizem ve aksiyonun oldukça güçlü bir şekilde işlenip yansıtıldığı bu dizi modern hayattaki bir soygunu konu almaktadır. Alvaro Morte, Pedro Alonso gibi dünyaca ünlü aktörler yer almaktadır. Soygun sahneleri sıradanlaşmış olsa da her bölüm kendine has içerik ve gerilimi ile izleyiciyi kendine bağlı tutmaya fazlasıyla yetmektedir. Dizide İspanyol Darphanesi ve Merkez Bankası soygunu gerçekleştirilmektedir.

  • Lucifer

Modern şekilde işlenmiş vampir hikayelerinin gerilim ve korku ile birlikte harika bir şekilde işlendiği bir dizidir. Netflix dizi önerisi arasında oldukça sık önerilen bu dizi 5. Sezonu geride bırakmış ve halen daha yayınlanmaya devam etmektedir. Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandr gibi ünlü aktörlerin yer aldığı ünlü Netflix dizisi farklı ve fantastik içeriği ile izleyiciyi kendine hayran bırakmaktadır.

  • Squid Game

Squid Game Netflix dizileri arasında son dönemde en popüler olan dizidir. Kore dizisi olan Squid Game, farklı senaryosu ve esrarengiz hikayesiyle tüm Netflix kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmış ve en çok izlenen Netflix dizisi olmuştur. Ayrıca bu dizi başarısıyla Netflix’e çok sayıda abone kazandırmayı başarmıştır.

  • Atiye

Yeni final yapan Atiye, özellikle Türkiye’deki Netflix kullanıcıları tarafından en sevilen diziler arasında yer alır. Beren Saat ve Mehmet Günsür’dür. Fantastik, gizem ve dramın oldukça iyi yansıtıldığı Atiye Netflix dizi önerileri arasında yer alır. Anadolu’nun kendine has tarihi ile fantastik bir içeriğin birleştiği bu dizi izleyicisinden tam not almaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kadınlar Ne Diyor? sitesinde yer alan tüm içeriklere yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.